Srpen 2013

Danny Worsnop - Interview 2013

27. srpna 2013 v 17:56 | Sharrie |  AA - Videa
To že je Danny střelenej, jsem viděla už dvakrát na živo, ale tohleto interview mi to ještě jednou potvrdilo. Při shlédnutí tohohle jsem skutečně velice dobře pobavila :-D Posuďte sami...


Fotila jsem...

23. srpna 2013 v 20:30 | Sharrie |  Fotila jsem...
Založila jsem novou rubriku kam budu vkládat fotky, které jsem nafotila. Předem říkám, že nejsem žádný perfektní fotograf ani vlastník kvalitního foťáku. Fotím si jen věci, které se mi líbí, či mě něják zaujaly. Proto berte tyhle moje dílka s nadhledem :-)
Just me :-)

From Death To Destiny...

22. srpna 2013 v 16:11 | Sharrie |  Diary: Song of Myself
To, že se občas nudím je normální věc a to že se nudím i v práci je samozřejmost :-D Jednou nám takhle pršelo, že mi do trafiky nepřišla ani noha celou hodinu. A jak to dopadlo? No takhle :-D Písmena jsou trochu křivá, hlavně poslední v nápisu "Alexandria", protože se mi na papír nechtěly vejít, tak jsou trochu zdrclá, ale to vůbec nevadí :-D Účel to splnilo :-D


blessthefall - Open Water (ft. Lights)

19. srpna 2013 v 21:15 | Sharrie |  Metalové Ochutnávky
Další ochutnávka z nového počinu Blessthefall - Open Water (ft. Lights)


Icon For Hire - Cynics & Critics

18. srpna 2013 v 19:38 | Sharrie |  Icon For Hire - Videa
Icon For Hire mají novinku těsně před vydáním a jako ochutnávku svým fanouškům poslali píseň "Cynics & Critics". Nové album ponese prostý název "Icon For Hire" a bude oficiálně vypuštěno 15. září 2013.


Where you can find me?

18. srpna 2013 v 13:04 | Sharrie
Anette Olsson - Czech Fansite
Pokud jste i vy fanouškem této švédské zpěvačky, neváhejte a určitě web navštivte!
Najdete tu novinky, biografii, diskografii, galerii a mnoho dalších věcí týkajících se Anette. Budu ráda, když přidáte jakýkoliv komentář, či připomínku.
(V současné době se pro fansite připravuje vlastní doména!)

Anette Olzon - Czech Fansite

Last.fm
"You need a Sharrie baby?"
Chcete vědět jakou hudbu poslouchám nejvíc? Co je mé nejposlouchanější album?
Klidně si mě přidejte! :-)


Twitter.com
I já sleduji twitty od svých oblíbených hudbeníků :-)


Deviantart.com
Občas se věnuji i grafice a fotkám...


Rockmag.cz
Jak jsem se již několikrát zmiňovala jsem redaktorem Rockmag.cz

Rockmag.cz - rockový portál

A v neposlední řadě mám samozřejmě i Facebook, nicméně ten si nechám soukromý a dám ho jenom těm, kdo si o něj řeknou ;-)

blessthefall - Buried In These Walls

18. srpna 2013 v 10:46 | Sharrie |  Metalové Ochutnávky
Také naposlouchávám nové album Blessthefall a musím se přiznat, že to zní zatraceně dobře! Tahle se mi vážně zalíbila, je pro Blessthefall opravdu netypická ;-) Recenzi už mám z části rozepsanou, to samé na nové AA, tak se můžete těšit ;-))


Asking Alexandria - Interview with Ben & James (2013)

18. srpna 2013 v 10:34 | Sharrie |  AA - Videa
Tak, když tohle interview přidávají moje SBčka (jak já to slovo nesnáším, je to trapný :D), tak ho sem hodím i já. Dost jsem se u toho nasmála, hlavně když Ben na začátku řekl, že zabili Sama :-D Takže směle do koukání ;-)


Sirenia - Perils Of The Deep Blue (2013)

17. srpna 2013 v 16:10 | Sharrie |  Recenze
Sirenia - pojem, který dnes na poli gotického a symfonického metalu znamená hodně. Když se Morten Veland roku 2001 rozloučil s Tristanií, vznikla hned na to kapela pod názvem "Masters Of Sirenia", dnes tedy známá jako Sirenia. Od té doby má na kontě pět plnohodnotných alb, nespočet koncertů po celém světě a čtvrtou zpěvačku Ailyn (Pilar Giménez García), dámu se specifickým hlasem, která funkci vokalistky plní na jedničku. "Perils Of The Deep Blue" je jejich šestým počinem, nesoucí v sobě magické kouzlo.


Nightwish - Benátská noc, Liberec - areál Vesec (27.7.2013)

16. srpna 2013 v 20:43 | Sharrie |  Reporty
Vždycky jsem se chtěla stát se redaktorem, který podává reporty z akcí, které navštívil. Tak něják se v mém životě věci semlely a osud tomu chtěl, aby se tak stalo 5. května 2012, kdy jsem se stala oficiálně členem redaktorů Rockmag.cz po pražském koncertě Nightwish. Celá nadšená jsem psala řádky plné svých zážitků a užívala si, když mi někdo napsal, že to cítí stejně. Od 9 let jsem byla jejich fanouškem a toužila se s nimi setkat, v 15 byla na jejich koncertě ve Vizovicích, v 18 jsem je viděla dvakrát a teď ve 20 jsem měla tu možnost se s nimi konečně setkat a nikdy dřív by mě nenapadlo, že s nimi dokonce natočím rozhovor!
Benátská noc není metalový, nýbrž multižánrový festival. Nightwish potvrdili svou účast co by headliner a já se tak zařekla, že zaručeně pojedu a to i přesto, že už není v kapele má oblíbená Anette. Floor je pro mě přijatelnou náhradou, ale byla bych raději, kdybych na jejím místě viděla někoho jiného, neokoukaného. Mým hlavním cílem bylo opět vidět mého oblíbeného kytaristu - Emppuho Vuorinena a samozřejmě taky zbytek kapely :-)
A jak že mé setkání s hlavní hvězdou Benátské noci probíhalo? Čtěte dál v článku...