Září 2013

Within Temptation ft. Tarja - Paradise (What About Us?) - new video

26. září 2013 v 21:12 | Sharrie
A je to tu! :-) Perfektní video a nápad!


Within Temptation mají nové EP

25. září 2013 v 21:31 | Sharrie
Holandská symfonická perla Within Temptation se hlásí opět ke slovu. Na cestě mají nové EP pojmenované "Paradise (What About Us?)", které vyjde 27. září 2013 společně se stejnojmenným videoklipem. Na novince se objeví i jako host finská diva Tarja Turunen. EP obsahuje čtyři skladby, včetně demoverzí k novému chystanému albu.

Tracklist:
  1. Paradise (What About Us?) (ft. Tarja) (5:21)
  2. Let Us Brun (Demo Version) (5:38)
  3. Silver Moonlight (Demo Version) (5:14)
  4. Dog Days (Demo Version) (4:56)

I'm freeeeeee... (Run Free?)

16. září 2013 v 16:44 | Sharrie |  Diary: Song of Myself
A je to doma! Konečně mám pokoj :-) Úspěšně jsem dokončila maturitu! Ta zpropadená angličtina mě nemohla porazit :-D Řeknu Vám, že nervozita vzala za své, ale důležité je, že to mám! ANO! Asi půjdu slavit, eh vlastně ne, zítra jdu do práce :-D Škoda, tak půjdu až o víkendu. Dneska byl pan "zlý učitel" za toho "hodného", takže on má na tom i svou zásluhu. Nicméně jsem také měla šťastnou ruku. A témata? Perfektní - Velká Británie a Irsko, Vzdělání a Práce. Věci o kterých se dá mluvit, narozdíl od otázek typu Evropská Unie a životní prostředí. O tom se nedá mluvit ani v češtině, natož anglicky :-D Takže: Now I need rest with my favourite book :-)


Masters Of Rock 2013 - areál R. Jelínka, Vizovice (11.-14.07.2013)

14. září 2013 v 17:59 | Sharrie |  Reporty
Do sluncem zalitého areálu R. Jelínka, jsem se vrátila opět po roce na metalový svátek Masters Of Rock. Jednalo se o jedenáctý ročník, kdy agentura Pragokoncert hostí fanoušky tvrdé hudby a že se bylo letos na co koukat. Festival hlásal velká jména jako Avantasia, Accept, Rage, Yngwie Malmsteen, Leningrad Cowboys, Lordi a mnohé další. Fanoušků se sjelo opravdu hodně, louky ve vizovické kotlině zdobily všechny možné barvy stanů a pivo ve stáncích teklo proudem. Teplota na teploměru se pohybovala daleko od bodu mrazu a nálada návštěvníků byla víc než skvělá.

Asking Alexandria - From Death To Destiny (2013)

14. září 2013 v 17:46 | Sharrie |  Recenze
Existují teprve od roku 2008 a od té doby stihli nahrát dvě úspěšná alba, vyprodat nespočet koncertů a dobýt nejedno dívčí srdce. Pětičlenná klučicí parta z Anglie si razí vlastní cestu napříč metalcorovými vodami a velký počet prodaných alb po celém světě, tomu jen nasvědčuje. Že, ale mají i své mouchy o tom žádná. Za své časté a hlučné večírky, si vysloužili nálepku "nejvykalenější kapely posledních let" a tyto manýry si také vybraly svou daň. Nejednou se zpěvák Danny Worsnop objevil na podiu pod vlivem, že se jen těžko udržel na nohou, a když na jedné show v Seattlu spadl do hordy uječených fanoušků, kapela si řekla dost a začala pracovat na změně. Upustili od veškerých textů o alkoholu, sexu, drogách a ženských a výsledkem jejich snažení je právě novinka nesoucí název "From Death To Destiny".

Tarja - Colours In The Dark (2013)

14. září 2013 v 17:44 | Sharrie |  Recenze
Metalová královna a teď už i víceméně čerstvá matka malé Naomi, se vrací po třech letech s novinkou, která nese jméno "Colours In The Dark". Pestrobarevný obal s tmavou postavou Tarji v sobě nese jakési skryté kouzlo, které zaručeně vystihuje svůj název a nepůsobí tak jako laciný kýč. Od Tarji bychom nic tak pestrobarevného nečekali, a tak je vidět, že se na sebe snaží strhnout pozornost a upozornit, že je připravena v plné polní.