Leden 2014

Tuomas Holopainen - A Lifetime of Adventure (ft. Johanna Kurkela)

23. ledna 2014 v 20:19 | Sharrie |  Metalové Ochutnávky
Tuomas Holopainen, co by hlavní mozek kapely Nightwish se rozhodl vydat sólové album, které bude inspirované knihou "The Life and Time of Scrooge McDuck". Knihu napsal a ilustroval Don Rosa. Objeví se na něm deset skladeb a velká spousta hostů. Jednou takovou je například Johanna Kurkela, Tony Kakko (Sonata Arctica), Alan Reid (bývalý člen Battlefield Band) či Troy Doneckley.
Tady je první singl, nazvaný "A Lifetime Of Adventure".

LEAH - Do not stand at my grave and weep

19. ledna 2014 v 17:27 | Sharrie |  Metalové Ochutnávky
Trocha melancholie dnes... :-)


Dark Sarah - Memories Fall (ft. Manuela Kraller)

12. ledna 2014 v 12:57 | Sharrie |  Metalové Ochutnávky
Nový videoklip pocházející ze základny Dark Sarah, projektu, který si založila bývalá zpěvačka skupiny Amberian Dawn, Heidi Parviainen. Heidi si přizvala Manuelu Kraller, která nějaký ten čas strávila s německou kapelou Xandria a vytvořily společně duet, který nazvaly "Memories Fall".


Tak už je to tady...

4. ledna 2014 v 18:18 | Sharrie |  Diary: Song of Myself
Nebojte, nic špatného se nestalo, jen mám teď víc práce než jsem schopná ustát. Píšu už vám z nového noťaku. Je to paráda válet se s ním v posteli, vážně! Hlavně si ho můžu tahat s sebou do školy, ano učitelé ze mě nebudou mít radost O:-) A když už jsme u té školy. Mám teď spoustu zkoušek, bude to zajímavé, ale když je člověk na dálkovém studiu, musí počítat s tím, že se hromadu věcí musí naučit sám. Mimo jiné zase mě začalo bavit, učit se sama finštinu :-D Jo vždycky mě to chytne, když mě čekají písemky a různé zkoušky. Ještě že už mám některé zápočty za sebou :-)

Momentálně mi tu opět a zase hraje soundtrack z Thora, no kecala bych, že nejsem teď na tvorbě Marvelu závislá :-) Veškeré ty filmy mě bavili už dřív, ale teď se to nějak zvrhlo v mou novou posedlost. Já prostě příběhy o superhrdinech miluju O:-)

Kromě toho, že mám tedy spoustu práce se školou, čeká mě letos ještě spousta koncertů, které plánuju poctít svou návštěvou. Nějak se to všechno nahromadilo, vůbec netuším, kde na to vezmu peníze, ale já tam prostě musím být :-D Taky jsem se domluvila s kamarádkou, že zavítáme na PragoFFest. Ještě vymyslet kostým a můžu jít. Nějak mi v hlavě uvízl nápad, jít za někoho z Avengers, ale zkuste si třeba sehnat oblek Iron Mana, takže to spíš s těmi mými černými vlasy vypadá na Lokiho :-D AŤ ŽIJÍ PADOUŠI! No uvidíme, už se těším. Bude to legrace :-)