When dreams don't come true and stories ends

30. března 2014 v 19:18 | Sharrie |  Diary: Song of Myself
Znáte ten pocit, kdy si naplánujete spoustu věcí do budoucna, které chcete aby si splnili, dáváte do nich veškeré naděje a nakonec to nevyjde? Tak přesně to se mi stalo a ne jednou. Přišla jsem o práci, kterou jsem stejně nesnášela, takže mi to až tak nevadí a taky jsem přišla o vysněnou školu, ze které mě, hm jak to říct "vyhodili", protože jsem neudělala zkoušku z němčiny, které nerozumím. Ta škola mě mrzí neskutečným způsobem, protože mě neuvěřitelně bavila a taky mě mrzí ten čas, který jsem tam strávila, protože vyšel vniveč. Když už mám shořet, všechno musí se mnou. Ale řekla jsem si, že začnu na novo. Úplně odznovu. S čistým štítem. Musela jsem zabít své vnitřní démony. Chci se snažit. Chci vědět, že to k něčemu je. Překážky jsou prostě všude a já se přes ně musím přenést. A jak je vidět, první překážku jsem vzala na moc lehkou váhu a ona mě srazila dolů do propasti. A já lituji.
Teď je na čase zvednout se z té temnoty a začít na sobě pracovat, jinak to skončí stejně špatně. Povstat znovu jako fénix z popela, jako nový člověk. Příliš dlouho jsem se zaobírala věcmi, které nejsou důležité, které mě nutili dělat to, co nechci a nechávala se ovlivňovat lidmi, kteří mě jen využívali. Teď konečně můžu říct, že jsem se poučila ze svých vlastních chyb. Ne nechci vracet čas, který by mohl věci obrátit do těch správných kolejí, aby takto nedopadly. Neboť všechno, co uděláme je naší součástí. Jsme to prostě my, lidi. Pořád nepoučitelní, slepí a snadno ovlivnitelní. Lidská hloupost je nekonečná, jako vesmír kolem nás. Věřme ale, že některé chyby prostě napravit jdou, ale musíme pro to obětovat vše, aby to skončilo happyendem. Tak musím začít i já, společně s lidmi, kteří o mě pečují, kteří mě milují. Tak to vypadá, když se sny nestanou skutečností a příběhy končí.

Btw, ta písnička má naprosto vystihující text k této mé situaci. Už jen ten název. Vlastně, je to album celé úžasné. Anette se také povedlo postavit se ze země na vlastní nohy a bojovat. A věřte nebo ne, jí se to podařilo a hned několikrát. A proto ji jako osobu mám neskutečně ráda. Je to něco, jako můj vzor v životě, jako ta pravá hvězda, která musí zářit, i když párkrát zhasla.
Btw 2. - Jako životní heslo jsem si stanovila toto a ano pochází z mé vlastní hlavy. Vlastně jsem ho měla i loni na maturitním plese a pár lidí mi řeklo, že je úžasné.

"Važ si fantazií a stanou se skutečností, život je totiž otevřenou truhlicí mnoha příběhů a sny jedinou možností, jak přežít."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Clara Black Clara Black | E-mail | Web | 31. března 2014 v 12:47 | Reagovat

Tak to mě hrozně mrzí :/ Doufám, že se ti opravdu podaří začít od znovu, a že budeš spokojená :)

2 Miss Nothing Miss Nothing | Web | 31. března 2014 v 18:21 | Reagovat

Ou, to mi je ľúto :( Držím palce do budúcnosti ;)

3 Zdebra Zdebra | Web | 1. dubna 2014 v 18:48 | Reagovat

To musel být velkej šok být vyhozena z dvou míst. Tak držím palce, ať se ti brzy zas začne dařit.
To motto se mi líbí a je pravdivý. Sny jsou hodně důležité.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama