Červenec 2014

Masters Of Rock 2014 - areál R. Jelínka, Vizovice (10. - 13. 7. 2014)

19. července 2014 v 22:48 | Sharrie |  Reporty
Tak a je to za námi. Další ročník Masters Of Rock utekl jako voda, a teď je na čase shrnout několik těch okamžiků, které se letos ve vizovické kotlině udály. Již tradičně jsme se tu mohli setkat s pestrou škálou kapel z různých koutů světa. Hlavními hvězdami byli určitě američtí Dream Theater, neměčtí Helloween, zástupci "Big Four" - Anthrax, Sebastian Bach, Sabaton, Airbourne, Unisonic, Arch Enemy v čele s novou zpěvačkou, Eluveitie a tak by se dalo pokračovat do nekonečna. Fanoušků se sjelo oproti loňskému ročníku o něco více a znovu vytvořili skvělou atmosféru, kterou si zaručeně Vizovice a kapely zaslouží. Počasí festivalu sice přálo až poslední dva dny, ale ani tak se návštěvníci nedali odradit a déšť s rozbahněnou loukou nějak přežili s kelímky v pivních stanech. Zkrátka a dobře. Opět se bylo letos na co koukat.Ach, Vizovice, Vizovice...

6. července 2014 v 14:44 | Sharrie |  Diary: Song of Myself
to je prostě srdcová záležitost. A ještě aby ne! Taky je to letos už po šesté, kdy se chystám na rockový svátek, jinak nazývaný Masters Of Rock. Pro některé festival, který své obsazení mění, co dva roky a pro některé tradice, která nikdy neomrzí. Těším se a to moc. Koneckonců, jede nás parta, já zvídaví redaktor, jsou tam kapely, které chci vidět :-) Navíc teď jedu s rodiči na chalupu a pak rovnou směr Vizovice :-) Proto vyhlašuji pauzu až do 15. července, kdy se vrátím a hned to tu ošéfuju :-) Čekejte report a fotky!
Taky jsem musela smazat další dva blogy, které z nějakého nepochopitelného důvodu smazaly mě. Ovšem popravdě to je jejich problém, protože to zrovna byly ty, které žádaly o spřátelení mě, ne já je. Nicméně mě spíše zarazilo to, že když si mě smazaly, nebyly ochotny ani odepsat proč, ale to neřeším :-)
No nic měj se tu krásně a třeba se s vámi některými potkám :-) Metal s vámi!
Sharrie