Srpen 2014

Zítra už je ŠKOLA!

31. srpna 2014 v 22:23 | Sharrie
https://33.media.tumblr.com/c1aa669e433bb01fc397abf29da26c56/tumblr_mfeb2oz7591rlazr2o1_500.gif


Liebster Award TAG

28. srpna 2014 v 11:32 | Sharrie |  Diary: Song of Myself
Opět se ke mě dostala nominace Liebster Award od blogerky Angelique, za kterou děkuji. Vzhledem k tomu, že mě nominace zastihla už podruhé, rozhodla jsem, že vymyslím jen pár jednoduchých otázek pro nominované, protože nejsem zrovna kreativní v tom, abych vůbec nějáké vymyslela :D Taky mám problém o sobě 11 faktů napsat :D Tak snad se za to na mě nebudete zlobit, když se budu opakovat. Jinak podmínky jsou takové, že odpovíte na 11 otázek tomu, kdo vás nominoval, vybere dalších 11 blogů, které nominujete a napíšete 11 faktů o sobě :) Zkrátka není to nic složitého si myslím :) Takže jdeme na to :)

Fantazírování...

25. srpna 2014 v 20:46 | Sharrie |  Diary: Song of Myself
Opět jsem změnila design, tamten už mi přišel poněkud okoukaný a vytvořila jsem nový. Tentokrát je inspirovaný rpg hrou World Of Warcraft, u které poslední dobou trávím až nezdravě moc času společně s přítelem :D Zkrátka a dobře svět Azerothu mě pohltil natolik, že jsem si řekla, že bych o něm něco mohla nacpat i na svůj blog :) Plus postupně bych sem cpala i jiné hry a také knihy, které ovlivnili můj život :) Takže přivítejte novou rubriku Fantasy :)

Ishnu-alah :) (Nechť je štěstí na vaší straně)


Yes, I'm happy :)

19. srpna 2014 v 18:37 | Sharrie |  Diary: Song of Myself
Hey!!!
Jak se vám všem daří? Mě více než dobře :) Opravdu se mi zatím daří to na co šáhnu, jsem ale jen zvědavá, jak dlouho mi to vydrží :D Konečně jsem sehnala práci a v září nastupuju do školy! :) Taky jsem dostala od kamarádky naprosto perfektní dárek, který mi přivezla z Made Of Metal, kam jsem bohužel letos ze zdravotních a taky finančních důvodů nemohla jet. Asi se teď ptáte, co to bylo za takovou blbost, která mi udělala radost. Nebylo to tričko, nebylo to cd, ani podpis, či fotka, ale rovnou video vzkaz jen pro mě! Od mého oblíbeného kytaristy Olofa Mörcka z kapely Amaranthe :) Věřte nebo ne, ale on si mě pamatoval z loňského ročníku Masters Of Rock, kde jsem se s ním také potkala. Navíc jsem dostala pozvánku na zimní MOR, kde Amaranthe vystoupí. Jestli to teď Leeni čteš, tak ti moc děkuji :) Zkrátka a dobře, fanynkovské běsnění!