50 Shades of me - Unified

20. října 2018 v 22:16 | Sharrie |  Téma týdne
Je to již dlouhou dobu, kdy jsem na blog napsala nějaký článek. Dnes je to více jak dva roky. Je zvláštní, že mě vždycky na podzim popadá nostalgie, mám hlavu plnou nápadů a vzpomínek. Snad je to tím, že jsem narozená v listopadu, čili jsem podzimní dítě. Ráda sedím jen tak u počítače při světle svíček a poslouchám hudbu, jen tak prostě brouzdám po internetu.
A ejhle.


Narazila jsem na svůj blog. Už několikrát jsem měla v minulosti tendence, že blog smažu, ale nějak mi něco stále říkalo, že ještě není ten pravý čas. Ale proč? Protože se s blogem pojí mnoho vzpomínek a příběhů, které se mi staly. Mnoho dobrých, či zlých. Když už ale shrnu těch pár let, co tento blog existuje, vidím, jaký posun mě v životě čekal, že jsem si zažila krušné chvíle, kdy jsem vyrazila na koncert nebo výlet, kdy jsem měla po maturitě, kdy jsem blogu změnila design, kdy jsem ho zase opustila a naopak se vrátila, a tak bych mohla pokračovat do nekonečna. Celkově mi to dává pocit, že jsem ušla nějaký kus cesty a teď si při tom uvědomuji, že ta cesta stále nekončí. Je nekonečná, krásná a dlouhá. Mám z toho dobrý pocit. Jsem na sebe pyšná, že jsem všechny ty situace zvládla a blog mi byl takovou oporou. Většina mých oblíbených blogů ukončila činnost, přesunula se do jiné etapy života, a to minimum, které zbylo je stále aktivních. Doba, kdy blogy fungovaly na dvě stě procent, je pryč. Většina lidí, již blog neaktualizuje, má práci/školu a nemá na to čas. Chápu je, i já takové období měla. Celkově aktivních blogů a hlavně dobrých blogů již moc není. Největší boom blogů je pryč. Ale ti co zůstávají a jsou natěšeni na to, že si mohou napsat článek na ten svůj, mají u mě obdiv. Děkuji ji jim za to, že mě přiměli si uvědomit, že i já ve svém životě toto vyžaduji a znovu se k tomu chci vrátit. Koneckonců, blog si píšeme především pro sebe nebo ne? Co se ale událo za poslední dva roky? Kam se Sharrie ukryla před světem?

1. Práce
Stejně jako většina blogerů, i já jsem zaměstnána u jisté známé nejmenované firmy (školy), která v mém životě momentálně zabírá asi 80% času. Za poslední dva roky jsem se vypracovala u této firmy z řadového zaměstnance na jednoho z vyšších manažerů pobočky. Jsem za to vděčná. Naučilo mě to respektu a chování k lidem, ale i údivu nad hloupostí českého národa. Obecně mi to dalo mnoho. Vím, jak si lépe organizovat své plány, čas i práci, jak jednat s lidmi jako zaměstanci a v podstatě i překroucení mé povahy. Teď vše vidím mnohem jasněji a ve světlejších barvách. Nicméně jsem přijala výzvu u částečné konkurence a od 1. prosince jsem zaměstnána jako vedoucí pobočky! Takže pro mě rozhodně posun do nové kariérní etapy.

2. Škola
Je o mě známo, že se ráda učím novým věcem. A to byl také jeden ze základních kamenů toho, že jsem se přihlásila na vysokou školu. Od 1. září jsem nastoupila do prvního ročníku studia cestovního ruchu. Miluju cestování a vše spojené s tím! V únoru vyrážím na víkend do Nizozemí.

3. Hudba, relax a zábava
Dva roky oběhly jako voda a já za tu dobu stihla samozřejmě i relaxovat! Můj volný čas patří především hudbě a to konkrétně té metalové, čehož si samozřejmě nelze nevšimnout! Mezi mé největší favority poslední dobou patří Amaranthe, Powerwolf, Parkway Drive, Let Them Fall, Smash Into Pieces, Kamelot a Venues. Zamilovala jsem se do čtení historických knih o faktech. Poslední kterou jsem četla, byli Tudorovci od Tracy Bormanové. V mém životě ani nechybí skvělé večery s partou kamarádů, návštěva koncertů, kin a jsem stále aktivním hráčem World Of Warcraft (těžko říct, kdy svět Azerothu opustím).


4. Závěrem
50 odstínů to úplně nebylo, ale téma se mi líbilo a donutilo mě zase se vrátit po dvou letech k blogování! Za což jsem vděčná. Přejte mi pevné nervy a nadšení, které ze mě teď sálá, aby mi vydrželo!

Můj blog znovu ožívá!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michal Ernat Michal Ernat | E-mail | Web | 21. října 2018 v 14:13 | Reagovat

Děkuji, pobavila jste mě, jak jste odbočila od tématu, ale krásně zhodnotila běžný život. Mám to tak nějak podobně, byť metalová hudba není zrovna tou prioritou. Ale to je přece jedno, každý nechť má svůj hezký zájem, hlavně, že ten zájem je.
Držím palce, ať dny jsou hezké, plné toho, co vás baví.
Hezký den.

2 MOE MOE | E-mail | Web | 21. října 2018 v 16:13 | Reagovat

Vitej zpět. :-) Už to tady není, jaké to bývalo, ostatně to není ani wowko. :-D

3 Sharrie Sharrie | Web | 21. října 2018 v 16:32 | Reagovat

[1]: Děkuji za hezký komentář :-) Ráda bavím lidi :-D Téma jsem zpracovala po svém, takže je už na ostatních jak jej pochopí oni ;-) Pro mne to byl můj život 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama